STUDIA PODYPLOMOWE

Miło nam zakomunikować, że wraz z Wyższą Szkołą Społeczno - Ekonomiczną w Gdańsku uruchamiamy kształcenie na studiach podyplomowych.

Nasze studia podyplomowe przeznaczone są dla absolwentów wyższych studiów magisterskich oraz absolwentów wyższych studiów zawodowych (licencjackich).

Proponujemy Państwu odbycie następujących studiów podyplomowych:

terapia zajęciowa - 2 semestralne studia podyplomowe (3 semestralne studia podyplomowe realizowane w ciągu jednego roku akademickiego)

ateterapia - 2 semestralne studia podyplomowe (3 semestralne studia podyplomowe realizowane w ciągu jednego roku akademickiego)

terapia pedagogiczna - 3 semestralne studia podyplomowe

edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika) - 2 semestralne studia podyplomowe  (3 semestralne studia podyplomowe realizowane w ciągu jednego
                roku akademickiego)

bibliotekoznawstwo i informacja naukowa - 3 semestralne studia podyplomowe

przygotowanie pedagogiczne - 3 semestralne studia podyplomowe

edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne - 3 semestralne studia podyplomowe

Studia odbywają się w formie zaocznej oraz w formie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (on-line).

Absolwenci Studiów Podyplomowych otrzymują Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wg wzoru określonego w załączniku Nr 9 Rozporządzenia Ministra Nauki
         i Szkolnictwa Wyższego  z dnia 19 grudnia 2008r. /Dz.U. Nr 11 poz.61/ wydane przez Wyższą Szkołę Społeczno - Ekonomiczną w Gdańsku.

Swoim studentom uczelnia zapewniamy:
              - wykwalifikowaną kadrę nauczycieli akademickich oraz nauczycieli praktyków z wieloletnim doświadczeniem,
              - zajęcia praktyczne przygotowujące studentów do podjęcia pracy,
              - niskie czesne z możliwością ratalnej spłaty,
              - organizację roku akademickiego pozwalająca zrealizować program 3 semestrów studiów w ciągu 1 roku.

Zajęcia odbywają się w budynku Zespołu Szkół Nr w 10 w Koszalinie, ul. Gnieźnieńska 8.

Przy szkole znajduje się schronisko młodzieżowe, w którym wielu naszych słuchaczy i kursantów nocuje podczas zjazdów.

Masz pytania odnośnie studiów. Pisz odpowiemy.
##formIDc355358cabf6255b0624b9799f5cb0feend##