JAK TO DZIAŁA (tylko 3 kroki do  otrzymania certyfikatu)

Jak działa system  samokształcenia  kierowanego?

Krok 1:
1. Pobierz  podanie  oraz  umowę  i dokonaj wpłaty za szkolenie na konto (formularz i  umowa  ma na celu uzyskanie niezbędnych danych potrzebnych do wystawienia zaświadczenia ukończenia kursu oraz rachunku).
Podanie  oraz  dwa  egzemplarze  umowy  oraz  kserokopię  dowodu  osobistego  prześlij  na  adres:
Prywatny  Zespół  Szkół  Zaocznych  Optima
ul.  Zwycięstwa  147
75-950  Koszalin

jede  egzemplarz  umowy  zostanie  Ci  odesłany.

Krok 2:
Po otrzymaniu płatności prześlemy  Ci  twój  egzemplarz  umowy,  materiały  dydaktyczne  oraz  test.
Po  rozwiązaniu  testu  musisz  go  odesłać  na  powyższy  adres.

Możesz  również przesłać  komplet  dokumentów  i  poczekać  z  wpłatą  pieniędzy  za  szkolenie  do  czasu,  aż  prześlemy  Ci  umowę.
W  tym  wypadku  materiały  dydaktyczne  oraz  test  prześlemy  Ci  po  zaksięgowaniu  przelewu.

Krok 3:
Gdy rozwiążesz  i odeślesz pozytywnie wypełniony  TEST sprawdzający nabytą wiedzę, my wyślemy tradycyjną pocztą list polecony zawierający certyfikat zaświadczający o odbyciu szkolenia oraz rachunek.

Każde wydane zaświadczenie  jest zarejestrowane  i posiada swój niepowtarzalny numer, dzięki któremu można udokumentować przebieg szkolenia.

Zgodnie z dobrą praktyką na zaświadczeniu znajdzie się wyszczególnienie programu szkolenia .