Kursy opiekuna w żłobku

Wybierz  kurs  on-line  (przez  internet)  dla  siebie:

kursów  opiekuna  w  żłobku:

(dla chętnych 20h szkolenie on-line pierwsza pomoc gratis)

Dlaczego my?

W ramach szkolenia zapewniamy dodatkowe 20h szkolenie on-line pierwsza pomoc gratis.

Jesteśmy najtańsi. Taniej szkoleń opiekuna w żłobku nigdzie nie znajdziesz.

W razie rezygnacji z kursu w ciągu 14 dni gwarantujemy zwrot pieniędzy.

U nas płacisz za kurs, jak chcesz. Minimalna pierwsza wpłata wynosi tylko 100,00 zł.

Dołącz do setek zadowolonych Kursantek.

Z nami kursy opiekuna w żłobku: tanio, szybko, bezstresowo i przyjemnie.

Kształć się za darmo.

Pracujesz?

Skorzystaj ze 100% dofinansowania kursów i szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Szczegółowe informacje uzyskasz w lokalnym urzędzie pracy.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzięki czemu każdy pracujący Kursant może skorzystać ze 100% dofinansowania kursu podwyższającego jego kwalifikacje zawodowe.
Jesteś osobą bezrobotną?

Skorzystaj z dofinansowania z Urzędu Pracy.

Każda osoba bezrobotna zarejestrowana w urzędzie pracy posiada możliwość ubiegania się o dofinansowanie na kursy do wysokości bonu szkoleniowego. Wartość bonów szkoleniowych najczęściej oscyluje w granicach od 1000 zł do 8000 zł, dzięki czemu kursant ma możliwość realizacji nawet kilku kursów.

Jeśli ktoś  nie pracuje i jest zarejestrowany lub może zarejestrować się w Urzędzie Pracy, może skorzystać ze szkolenia i uzyskać potrzebne mu kwalifikacje do pracy.

O dofinansowaniu szkoleń można poczytać na stronach lokalnych urzędów pracy, bądź bezpośrednio zapytać doradcę zawodowego lub pośrednika pracy bezpośrednio w urzędzie pracy.

kursów  opiekuna  w  żłobku:

odbywających się w formie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (on - line).

Posiadamy zgodę Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na prowadzenie kursów opiekuna w żłobku,

także w formie on-line.

patrz - zgoda ministerstwa

Każdy Kursant kończący u nas jeden z kursów opiekuna otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia  na druku

Ministerstwa Edukacji Narodowej według wzoru zatwierdzonego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Czas trwania szkolenia: 280h      Cena:  890,00 zł - 960,00 zł

Czas trwania kursu: 160h      Cena:  860,00 zł - 800,00 zł

Czas trwania kursu: 80h      Cena:  660,00 zł - 600,00 zł

40h szkolenie uzupełniające

Czas trwania kursu: 40h      Cena:  460,00 zł - 400,00 zł

(dla chętnych 20h szkolenie on-line pierwsza pomoc gratis)

30h  kurs  dziennej  opiekunki

dziecięcej  (niani)

Czas trwania kursu: 30h      Cena:  300,00 zł

Dołącz do setek zadowolonych Kursantek.

Z nami kursy opiekuna w żłobku: tanio, szybko i bezstresowo.